3D друк

Блог

3D друк - це виробничий процес, під час якого віртуальна модель спроектованої деталі переноситься на робоче поле 3D принтера шляхом наплавлення філаменту шар за шаром, з дотриманням точних розмірів та форм.

3D друк є протилежністю традиційним методам виготовлення деталей шляхом вирізування та відсікання від чорнової заготівлі зайвих частин матеріалу.

За рахунок цієї властивості новий метод є більш економічним і дозволяє раціонально використовувати матеріали з мінімальними відходами.

3D печать


3D друк у Києві

Компанія Юнітех Україна пропонує нову послугу - 3д друк деталей на принтері.

Ми можемо надрукувати: шестерні, втулки, притискачі, корпуси, елементи кріплень. У разі підготовки до серійного виробництва є можливість виготовити точну за розмірами копію майбутньої деталі, з якою надалі робитиметься зліпок та форма для лиття.

Технічні можливості 3D друку:

  • Розміри робочого поля друку 256x256x256 мм
  • Розмір сопла 0,8, 0,6, 0,4 (станадртне), 0,2 мм. Товщина шару – в межах 0,1-0,3 мм.
  • Технологія друку - FDM
  • Фіксованої величини похибки немає. При моделюванні деталі за кресленнями індивідуально враховуються окремо відхилення розмірів залежно від діаметра сопла, матеріалу друку, габаритних розмірів деталі. На важливих сторонах (наприклад, отвори, посадки під вал) відхилення від розміру може бути близько 0,1 мм. На неважливі і до 1 мм (залежно від габариту деталі)

Порівняння вартості стандартної деталі та 3D деталі:

Фіксатор капролоновий фрезерований на ЧПУ

Ціна 1000 грн/шт 3D друк - 416 грн/шт

Конічна пара шестерень M=1,0 B Z=30/30 (1:1) із розточуванням

Ціна 1980 грн/пара3D друк - 610 грн/пара


Замовити деталь на 3д принтері:

Щоб зробити деталь на 3д принтері необхідно:

  • надіслати креслення деталі, за якими ми самостійно зробимо 3D модель з урахуванням необхідних допусків або
  • надати оригінал деталі або стару/зламану деталь для зняття розмірів
Зробити замовлення

Готові замовлення 3D друкованих деталей:


Сфери застосування 3D виробів

Технологія виробництва за допомогою 3D друку знайшла своє застосування у багатьох галузях та напрямках:

  • машинобудування
  • судобудування
  • медицина
  • космонавтика
  • архітектура
  • ювелірне виробництво
  • дизайн, мистецтво та багато інших
3D друк

У більшості потреб промисловості процес 3D друку дозволяє оперативно виготовити унікальні, несерійні 3д деталі.


Технологія 3D друку

На сьогоднішній день існують різні технології 3D друку:

  • Технологія FDM

    (Fused Deposition Modeling) - технологія моделювання об'єкта пошаровим наплавленням, при якому використовуються спеціальні інженерні термопластики. Цей метод ідеально підходить для створення унікальних, несерійних деталей та кріплення. Відмінна точність виготовлення з мінімальною постобробкою виробів та прийнятні ціни робить цей тип друку більш доступним для замовлень.
  • Технологія PolyJet

    Є однією з найточніших технологій, у процесі якої відбувається напилення шарів рідкого фотополімеру. При цьому шари цього матеріалу закріплюються за допомогою ультрафіолетового випромінювання. Внаслідок такої технології товщина шару фотополімеру становить 16 мкм, що робить об'єкт максимально точним оригіналу. Тому цей метод друку використовують для створення реалістичних моделей точного моделювання.
  • Технологія SLS

    (Selective Laser Sintering) - це новітня технологія 3D друку, методом якої є лазерне спікання. Для друку використовують міцний термопластичний матеріал у вигляді порошку, який розплавляють вуглекислотним лазером. В результаті цього методу вироби мають високу термостійкість, стійкість до розриву, малу вагу, найбільшу міцність та гнучкість у порівнянні з іншими технологіями. Також існує лазерне спікання металу, коли як матеріал використовують спеціальний металевий порошок. Це в рази підвищує вартість технології, але виготовлені деталі відрізняються вищою міцністю. Це можуть бути інструменти для різних цілей.

При виборі методу виготовлення деталі саме за допомогою 3D друку наступним питанням завжди буде ціна. Так як різні деталі експлуатуються в різних умовах під різними навантаженнями, то і параметри друку будуть різними, від яких залежатиме вартість і вона буде індивідуальною.

Основні параметри, що впливають на вартість виготовлення:

  1. Товщина шарів, якими буде проведено друк. Зі зменшенням товщини підвищується деталізація поверхні виробу. Це важливо під час виготовлення малорозмірних, точних деталей.
  2. Тип пластику
  3. Відсоток заповнення матеріалом деталі всередині. Якщо вона мало навантажена, можливий друк із частковим заповненням внутрішнього обсягу (наприклад 10%, 20%, 50%...). Таким чином, вартість виготовлення знижується зі збереженням основних функціональних властивостей елемента.
3D друк

Найбільш поширеними видами пластику є:

PLA

Біорозчинний пластик. Експлуатується при температурах -10...+50°С. Може експлуатуватись у контакті з продуктами харчування

ABS

Міцний, ударостійкий полімер. Експлуатується при температурах -40...+85°С. Характеризується довговічністю та стійкістю до багаторазових згинань

Nylon

(РА6, ПА6) - конструкційний інженерний полімерний матеріал. Експлуатується при температурах -60...+120°С, також витримує стерилізацію пором +140°С. Йому властиві висока механічна стійкість, міцність та в'язкість. Також має хороші властивості ковзання, що дозволяє виготовляти з нього такі деталі як втулки та шестерні.

PETG (coPET)

PETG (coPET) - це аморфний матеріал з гладкою глянцевою поверхнею, що відрізняється високою прозорістю і рівномірним світлорозсіюванням, вогнестійкістю, відсутністю в складі шкідливих компонентів, підвищеною стійкістю до ударів, хімічною стійкістю. coPET ще називають «пляшковий», оскільки він використовується для виробництва пляшок для води та газованих напоїв.

ПЕРЕВАГИ: володіє хорошою ударною в'язкістю у широкому діапазоні температур; не стійкий до дії ароматичних вуглеводнів, кетонів; стійкий до дії води й водних розчинів солей, розбавлених кислот і лугів, аліфатичних вуглеводнів, рослинних і тваринних масел та жирів; температура тривалої експлуатації: -20 +70°С; згинається в холодному стані без побіління у місці згину; повністю аморфний і не здатний кристалізуватися; не має токсичної дії; володіє високою прозорістю і рівномірним світлорозсіюванням. має високу розмірну стабільність.

TPU

TPU - (термопластичний еластомер) - це еластичний та гнучкий матеріал, з високою хімічною стійкістю, у тому числі до олій та мастил. Твердість TPU за Шором 90А, а видовження при розриві складає 510%. TPU рекомендована для 3D друку автомобільних запчастин, електроінструментів, спортивних товарів, приводних ременів, взуття, надувних плотів, демпферів вібрацій. TPU також є популярним матеріалом, що зустрічається у зовнішніх корпусах мобільних телефонів.

ПЕРЕВАГИ: висока гнучкість; стійкість до стирання; висока ударна міцність; відмінна стійкість до жирів, мастил і багатьох розчинників; температура експлуатації виробів: -40 +140°С.

Отримати консультацію
Фільтр товарів
Сортувати:
Фото Код Найменування
товару
Наявність ?
Терміни постачання:

Київ-1 день

Україна-2-3 дня

Європа-2-3 тижні

Ціна Купити
KY UA EU

У даній категорії немає товарів.

Ми забезпечимо ваше виробництво якісною продукцією!

Сертифікована
продукція

Своєчасна доставка по
Україні.

Гарантовано
якісний товар

Технічна підтримка
спеціалістів

Якщо хочете оформити запит чи замовлення:

Підберемо оптимальне рішення за ціною та строками постачання.

Відділ продажу:

Телефон: (044) 229 65 56

Email: sale@unitech.com.ua

Якщо потрібна технічна консультація:

Допоможемо з розрахунком навантажень та підбором комплектуючих.

Технічний відділ:

Телефон: (044) 229 65 57

Email: tech@unitech.com.ua

Ми забезпечимо ваше виробництво якісною продукцією!

Сертифікована
продукція

Своєчасна доставка по
Україні.

Гарантовано
якісний товар

Технічна підтримка
спеціалістів